23 lis 2016

Za mną pierwszy rok pełnienia mandatu posła

Za mną pierwszy rok pełnienia mandatu posła Prawa i Sprawiedliwości. To było bardzo intensywne 12 miesięcy pracy w Sejmie i regionie Zagłębia Miedziowego.

Za mną pierwszy rok pełnienia mandatu posła Prawa i Sprawiedliwości. To było bardzo intensywne 12 miesięcy pracy w Sejmie i regionie Zagłębia Miedziowego. Przez cały ten rok od momentu mojej pierwszej kadencji w parlamencie, w moim biurze poselskim w Lubinie przewinęło się ponad dwa tysiące osób, to były niezwykle cenne i owocne spotkania. Przyjąłem kilkaset interwencji poselskich, z których większość udało się rozpatrzyć pozytywnie.

To było też mnóstwo spotkań poza biurem. Nie ukrywam, że staram się być wszędzie tam, gdzie mieszkańcy tego oczekują, chcę odwiedzać cały region Zagłębia Miedziowego, bo stąd się wywodzę. Odczuwam to, że jestem jedynym parlamentarzystą w powiecie lubińskim i polkowickim, stąd tak dużo mam spotkań z wieloma ludźmi i obywatelami lokalnych społeczności. Dziękuję za wszystkie sygnały, interwencje i głosy mieszkańców. Nadal będę pracował na rzecz naszego regionu.


Za mną pierwszy rok pełnienia mandatu posła