21 gru 2016

Siłowa próba przejęcia władzy

Ostatnie wydarzenia wywołane przez Platformę Obywatelską i partię Nowoczesna to budowanie skrajnych emocji i granie obywatelami.

To, z czym obecnie mamy do czynienia w polskim parlamencie nie ma żadnego odzwierciedlenia z rzeczywistą kondycją naszego państwa. Opozycji chodzi tylko o jedno: o przejęcie władzy w Polsce poprzez blokowanie prac parlamentu. To są działania jeszcze gorsze, niż za czasów, gdy w parlamencie funkcjonowała Samoobrona. Platforma i KOD mówią dzisiaj wyraźnie wyborcom i obywatelom, że bez względu na to, kogo wybierzecie, ta opcja, czyli Prawo i Sprawiedliwość, nie ma prawa rządzić, tylko my (oni) jesteśmy (są) jedynym słusznym rozwiązaniem na uprawianie polityki w kraju.

Przypomnę tylko, że to Prawo i Sprawiedliwość, przez ostatni rok zrobiło dla Polski więcej, niż Platforma z PSL przez osiem lat swoich rządów. Zamierzamy realizować dalej swój program, ale żeby to zrobić, potrzeba dużo spokoju i przede wszystkim ciężkiej, rzetelnej pracy. Działamy dalej na rzecz polskich obywateli.


Siłowa próba przejęcia władzy