9 sie 2016

Rok od zaprzysiężenia Andrzeja Dudy na Prezydenta RP

Minął rok od zaprzysiężenia prezydenta RP Andrzeja Dudy. Oceniam tę prezydenturę bardzo dobrze. W ciągu roku pan prezydent udowodnił, że po kolei spełnia obietnice wyborcze dane w kampanii.

To zrównoważona i odpowiedzialna prezydentura, dbająca o losy narodu polskiego. Prezydentura Andrzeja Dudy to roztropne, wyważone i rozsądne prowadzenie polityki zagranicznej, dzięki czemu Polska jest uważana i postrzegana na arenie międzynarodowej jako równoważny partner i sojusznik, jako państwo-podmiot, z którym warto rozmawiać na ważne tematy o przyszłości Europy.

Uważam, że Polacy nie muszą się wstydzić za swojego prezydenta, mamy godnego reprezentanta kraju w Europie i w świecie. To wybitny mąż stanu i polityk, który jest szanowany na arenie międzynarodowej, czego świetnym dowodem był ostatni szczyt NATO w Warszawie. Życzę panu prezydentowi wytrwałości w służbie narodowi i jego obywatelom.

Ze swojej strony dodam, że czynione są starania, by zaprosić pana prezydenta do Zagłębia Miedziowego i wizyty w Lubinie.


Rok od zaprzysiężenia Andrzeja Dudy na Prezydenta RP